O firmie

 

 

Początki naszej firmy sięgają roku 1997. Vega była wtedy jednym z pierwszych w Tarnowie profesjonalnych salonów wyposażenia łazienek i kuchni.

Podstawowym profilem naszej działalności jest sprzedaż wszelkiego rodzaju artykułów niezbędnych do komfortowego i estetycznego urządzenia tych najbardziej niezbędnych pomieszczeń w każdym domu czyli łazienki i kuchni. Nasza powierzchnia ekspozycyjna to 900m kw i ciągle jest aktualizowana.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów o zróżnicowanych potrzebach, gustach i możliwościach finansowych, mamy w swojej ofercie niezwykle atrakcyjną i szeroką gamę produktów wielu znanych polskich i zagranicznych producentów. Oferujemy produkty wysokiej jakości, które z pewnością spełnią Państwa wymagania.

Aby w maksymalnym stopniu ułatwić zakupy, proponujemy skorzystać z usług naszych projektantów którzy z pasją zaprojektują dla Państwa łazienkę oraz kuchnię.

Kompleksowe wyposażenie Państwa domów i mieszkań jest naszą pasją i priorytetem. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel pomoże rozwiązać problemy z doborem odpowiednich produktów. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm a także otwartość na nowe technologie i style pojawiające się w branży służą naszemu rozwojowi i pozwalają nieustannie poszerzać horyzonty. Jednym z naszych najważniejszych celów jest zadowolenie klienta, dlatego chętnie i życzliwie podejmujemy próby rozwiązania trudnych i nietypowych zagadnień.

VEGA - warto nas sprawdzić !