15 lat doświadczenia
Jesteśmy jedną z pierwszych tarnowskich firm,
działających w branży wyposażenia łazienek i kuchni.
Posiadamy profesjonalny salon ekspozycyjny w Tarnowie,
w dogodnej lokalizacji z własnym parkingiem.
NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Początki Naszej firmy sięgają roku 1995. Vega była wtedy jednym z pierwszych w Tarnowie profesjonalnych salonów wyposażenia łazienk i kuchni. Podstawowym profilem naszej działalności jest sprzedaż wszelkiego rodzaju artykułów niezbędnych do komfortowego i estetycznego urządzenia tych najbardziej niezbędnych pomieszczeń w każdym domu. Nasza powierzchnia ekspozyzyjna to 900m kw i ciągle jest powiększana.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów o zróżnicowanych potrzebach, gustach i możliwościach finansowych, mamy w swojej ofercie niezwykle atrakcyjną i szeroką gamę produktów wielu znanych polskich i zagranicznych producentów. Aby w maksymalnym stopniu ułatwić zakupy, proponujemy różne formy płatności (gotówka, przelew, karta, raty), a także możliwość dowozu nabytego towaru naszym transportem. Gdy trudno podjąć decyzję wyboru produktów, nasz projektant może udzielić pomocy. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm a także otwartość na nowe technologie i style pojawiające się w branży służą naszemu rozwojowi i pozwalają nieustannie poszerzać horyzonty.

Jednym z naszych najważniejszych celów jest zadowolenie klienta, dlatego chętnie i życzliwie podejmujemy próby rozwiązania trudnych i nietypowych zagadnień.

VEGA - warto nas sprawdzić !